Średnia zdobytych punktów na mecz

1 Hubert Makuch (CKM/GLOBOJET/ELBUDEX) 30.8
2 Kamil Januszkiewicz (Pivot) 30.0
3 Marcin Piekoszewski (Bilcza Team) 26.0
4 Jakub Polak (Słowak) 23.0
5 Adrian Majer (INFORMATYK) 20.6
6 Szymon Rzońca (SELLER) 20.2
7 Jakub Orzech (SELLER) 20.0
8 Artur Busz (SELLER) 19.0
9 Piotr Szewczyk (Lechia Basket Strawczyn) 18.0
10 Dawid Nowicki (AZS Politechnika Świętokrzyska) 18.0
11 Michał Pędzik (Pivot) 16.6
12 Sebastian Kołodziej (AZS UJK KIELCE) 13.8
13 Dariusz Hołda (Lechia Basket Strawczyn) 13.7
14 Sebastian Surma (Lechia Basket Strawczyn) 13.4
15 Michał Borek (Bilcza Team) 12.3
16 Rafał Gil (AZS UJK KIELCE) 10.8
17 Paweł Ciepluch (Transition Technologies Team) 10.2
18 Jakub Jaroszek (AZS Politechnika Świętokrzyska) 10.0
19 Maciej Łagan (CKM/GLOBOJET/ELBUDEX) 9.8
20 Grzegorz Nowak (SELLER) 9.7
21 Łukasz Reroń (Pivot) 9.6
22 Robert Kupczewski (AZS UJK KIELCE) 9.4
23 Paweł Lesiak (INFORMATYK) 8.8
24 Łukasz Kurzela (AZS UJK KIELCE) 8.7
25 Paweł Trela (Słowak) 8.4
26 Aleksander Rajch (AZS UJK KIELCE) 8.3
27 Dominik Woźniak (Lechia Basket Strawczyn) 8.2
28 Aleks Lesisz (AZS UJK KIELCE) 8.0
29 Arkadiusz Bołba (PATOL TEAM) 8.0
30 Przemysław Wiśniewski (Bilcza Team) 7.4
31 Konrad Bomba (Słowak) 6.8
32 Hubert Banasik (Transition Technologies Team) 6.2
33 Łukasz Polak (Pivot) 5.8
34 Leszek Gil (Lechia Basket Strawczyn) 5.4
35 Mateusz Tokarski (AZS Politechnika Świętokrzyska) 5.0
36 Michał Filarski (AZS Politechnika Świętokrzyska) 4.0
37 Michał Jaworski (Lechia Basket Strawczyn) 3.6
W statystyce "Średnia zdobytych punktów na mecz" brani są pod uwagę zawodnicy, którzy rozegrali minimum 1/3 lub 5 meczy.

Ilość celnych rzutów za 3 punkty

1 Michał Szulkowski (SELLER) 19
2 Piotr Szewczyk (Lechia Basket Strawczyn) 16
3 Hubert Makuch (CKM/GLOBOJET/ELBUDEX) 16
4 Artur Busz (SELLER) 16
5 Karol Krakowiak (Pivot) 15
6 Jakub Polak (Słowak) 14
7 Kamil Chrościelewski (Słowak) 12
8 Łukasz Kurzela (AZS UJK KIELCE) 12
9 Jarosław Szewczuk (AZS Politechnika Świętokrzyska) 12
10 Paweł Bacik (Transition Technologies Team) 10
11 Aleksander Rajch (AZS UJK KIELCE) 9
12 Kamil Januszkiewicz (Pivot) 9
13 Łukasz Fąfara (AZS UJK KIELCE) 8
14 Jakub Strzałka (PATOL TEAM) 7
15 Łukasz Reroń (Pivot) 7
16 Michał Barcic (CKM/GLOBOJET/ELBUDEX) 7
17 Filip Grad (Słowak) 7
18 Paweł Lesiak (INFORMATYK) 7
19 Maciej Łagan (CKM/GLOBOJET/ELBUDEX) 7
20 Wojciech Miernik (CKM/GLOBOJET/ELBUDEX) 7