Średnia zdobytych punktów na mecz

1 Grzegorz Sowiński (CKM/ELBUDEX/GLOBOJET) 31.1
2 Alan Jaworski (AZS Politechnika Świętokrzyska) 30.7
3 Łukasz Fąfara (AZS UJK Kielce) 29.8
4 Hubert Makuch (CKM/ELBUDEX/GLOBOJET) 29.1
5 Kamil Januszkiewicz (Pivot) 26.7
6 Paweł Bacik (Transition Technologies Team) 25.5
7 Michał Wyporkiewicz (Juniorzy Młodsi ) 24.5
8 Paweł Walczyk (Transition Technologies Team) 22.9
9 JAKUB ORZECH (SELLER/ORTO-PUNKT) 22.5
10 Adrian Majer (INFORMATYK) 22.2
11 SZYMON RZOŃCA (SELLER/ORTO-PUNKT) 21.4
12 Kacper Wanat (INFORMATYK) 20.2
13 Karol Krakowiak (Juniorzy Młodsi ) 20.0
14 Norbert Snioch (Słowacki Supersonics) 19.9
15 ARTUR BUSZ (SELLER/ORTO-PUNKT) 19.5
16 Arkadiusz Bołba (INFORMATYK) 19.0
17 Hubert Banasik (AZS Politechnika Świętokrzyska) 18.1
18 Rafał Gil (Juniorzy Młodsi ) 17.5
19 Wojciech Miernik (CKM/ELBUDEX/GLOBOJET) 16.4
20 Grzegorz Głębicki (AZS UJK Kielce) 16.3
21 Piotr Szewczyk (Olimpic Strawczyn) 16.0
22 Wiktor Dąbrowski (Transition Technologies Team) 15.6
23 Grzegorz Jędrzejski (Juniorzy Młodsi ) 15.4
24 Robert Frączyk (Transition Technologies Team) 14.9
25 Jan Bieniaszewski (Słowacki Supersonics) 14.8
26 Piotr Trześniewski (PATOL TEAM) 14.8
27 Błażej Jurczyk (CKM/ELBUDEX/GLOBOJET) 14.7
28 GRZEGORZ NOWAK (SELLER/ORTO-PUNKT) 14.1
29 Jacek Rogóż (Juniorzy Młodsi ) 13.7
30 Sebastian Kołodziej (AZS UJK Kielce) 13.5
31 Jakub Polak (Słowacki Supersonics) 13.4
32 Jakub Strzałka (PATOL TEAM) 13.4
33 Sebastian Surma (Olimpic Strawczyn) 13.2
34 Kamil Chrościelewski (Słowacki Supersonics) 12.5
35 Paweł Gołąbek (Pivot) 12.2
36 MICHAŁ SZULKOWSKI (SELLER/ORTO-PUNKT) 12.1
37 Michał Pędzik (Pivot) 12.0
38 Filip Drogosz (PATOL TEAM) 11.8
39 Łukasz Reroń (Pivot) 11.8
40 Maciej Łagan (CKM/ELBUDEX/GLOBOJET) 11.5
41 Michał Barcic (CKM/ELBUDEX/GLOBOJET) 11.4
42 Aleksander Rajch (AZS UJK Kielce) 11.1
43 Robert Kupczewski (AZS UJK Kielce) 10.6
44 Mateusz Sych (Juniorzy Młodsi ) 10.4
45 Michał Chaja (Transition Technologies Team) 10.1
46 Szymon Sikora-Zachariasz (PATOL TEAM) 10.0
47 Grzegorz Pisarski (CKM/ELBUDEX/GLOBOJET) 9.9
48 Kamil Malinowski (INFORMATYK) 9.8
49 KAMIL PALUCH (SELLER/ORTO-PUNKT) 9.8
50 Łukasz Kurzela (AZS UJK Kielce) 9.7
51 Dawid Nowicki (AZS Politechnika Świętokrzyska) 9.5
52 Nalepa Bartłomiej (PATOL TEAM) 9.2
53 Krystian Misztal (AZS Politechnika Świętokrzyska) 8.4
54 Gustaw Nowak (Pivot) 8.4
55 Dominik Woźniak (Olimpic Strawczyn) 8.0
56 Kamil Kasprzycki (AZS Politechnika Świętokrzyska) 7.6
57 Przemysław Sztorc (Transition Technologies Team) 7.6
58 Patryk Pękalski (Juniorzy Młodsi ) 7.3
59 Michał Zieliński (AZS UJK Kielce) 7.3
60 Dariusz Hołda (Olimpic Strawczyn) 7.2
61 Bartłomiej Mazur (Słowacki Supersonics) 7.0
62 Marek Kowalski (PATOL TEAM) 6.9
63 Patryk Wicha (INFORMATYK) 6.8
64 Tomasz Fit (CKM/ELBUDEX/GLOBOJET) 6.7
65 Piotr Jas (Olimpic Strawczyn) 6.7
66 Marcin Pedrycz (AZS Politechnika Świętokrzyska) 6.5
67 Michał Stankiewicz (Juniorzy Młodsi ) 6.3
68 Mateusz Borkowski (Olimpic Strawczyn) 6.2
69 Łukasz Polak (Pivot) 6.1
70 Dawid Łebek (AZS Politechnika Świętokrzyska) 6.0
71 Wojciech Zalewski (CKM/ELBUDEX/GLOBOJET) 6.0
72 Michał Ziemski (PATOL TEAM) 6.0
73 Piotr Gleich (AZS Politechnika Świętokrzyska) 5.9
74 Michał Woźniak (Olimpic Strawczyn) 5.8
75 Karol Głuszek (INFORMATYK) 5.7
76 Artur Banasik (Transition Technologies Team) 5.5
77 Arkadiusz Kobiec (Juniorzy Młodsi ) 5.5
78 Michał Jaworski (Olimpic Strawczyn) 5.4
79 Jakub Borowiec (Juniorzy Młodsi ) 5.3
80 KONRAD PTAK (SELLER/ORTO-PUNKT) 5.1
81 Michał Nowak (CKM/ELBUDEX/GLOBOJET) 4.8
82 Rafał Rozpara (Słowacki Supersonics) 4.7
83 Mateusz Bednarski (Słowacki Supersonics) 4.6
84 Paweł Lesiak (INFORMATYK) 4.5
85 Maciej Dudzik (Słowacki Supersonics) 4.5
86 MARCIN SARNECKI (SELLER/ORTO-PUNKT) 4.0
87 Mitek Strzałka (PATOL TEAM) 4.0
88 Michał Filarski (AZS Politechnika Świętokrzyska) 3.7
89 Wiktor Pajączkowski (INFORMATYK) 3.5
90 Michał Wiech (INFORMATYK) 3.0
91 Marcin Nowak (Pivot) 2.8
92 Dawid Drogosz (Olimpic Strawczyn) 2.0

Ilość celnych rzutów za 3 punkty

1 Łukasz Fąfara (AZS UJK Kielce) 75
2 ARTUR BUSZ (SELLER/ORTO-PUNKT) 46
3 Kamil Chrościelewski (Słowacki Supersonics) 38
4 Maciej Łagan (CKM/ELBUDEX/GLOBOJET) 38
5 MICHAŁ SZULKOWSKI (SELLER/ORTO-PUNKT) 36
6 Karol Krakowiak (Juniorzy Młodsi ) 33
7 Hubert Banasik (AZS Politechnika Świętokrzyska) 32
8 Aleksander Rajch (AZS UJK Kielce) 27
9 Arkadiusz Bołba (INFORMATYK) 26
10 Michał Wyporkiewicz (Juniorzy Młodsi ) 26
11 Gustaw Nowak (Pivot) 25
12 Michał Barcic (CKM/ELBUDEX/GLOBOJET) 24
13 Łukasz Reroń (Pivot) 24
14 Jakub Strzałka (PATOL TEAM) 24
15 Hubert Makuch (CKM/ELBUDEX/GLOBOJET) 22
16 Wojciech Miernik (CKM/ELBUDEX/GLOBOJET) 20
17 Błażej Jurczyk (CKM/ELBUDEX/GLOBOJET) 19
18 Adrian Majer (INFORMATYK) 19
19 Jakub Polak (Słowacki Supersonics) 17
20 Paweł Bacik (Transition Technologies Team) 17
21 Grzegorz Sowiński (CKM/ELBUDEX/GLOBOJET) 17
22 Artur Banasik (Transition Technologies Team) 16
23 Paweł Walczyk (Transition Technologies Team) 16
24 Sebastian Surma (Olimpic Strawczyn) 15
25 Wiktor Dąbrowski (Transition Technologies Team) 15
26 Alan Jaworski (AZS Politechnika Świętokrzyska) 15
27 Piotr Szewczyk (Olimpic Strawczyn) 14
28 Rafał Gil (Juniorzy Młodsi ) 14
29 Kamil Januszkiewicz (Pivot) 14
30 Robert Frączyk (Transition Technologies Team) 13
31 Piotr Gleich (AZS Politechnika Świętokrzyska) 13
32 Krystian Misztal (AZS Politechnika Świętokrzyska) 12
33 JAKUB ORZECH (SELLER/ORTO-PUNKT) 11
34 Łukasz Kurzela (AZS UJK Kielce) 11
35 Szymon Sikora-Zachariasz (PATOL TEAM) 10
36 Patryk Wicha (INFORMATYK) 10
37 KAMIL PALUCH (SELLER/ORTO-PUNKT) 10
38 Mateusz Borkowski (Olimpic Strawczyn) 9
39 Grzegorz Głębicki (AZS UJK Kielce) 9
40 Sebastian Kołodziej (AZS UJK Kielce) 8
41 GRZEGORZ NOWAK (SELLER/ORTO-PUNKT) 8
42 Michał Filarski (AZS Politechnika Świętokrzyska) 8
43 Bartłomiej Mazur (Słowacki Supersonics) 7
44 Filip Drogosz (PATOL TEAM) 7
45 Grzegorz Pisarski (CKM/ELBUDEX/GLOBOJET) 7
46 Michał Zieliński (AZS UJK Kielce) 6
W statystykach brani są pod uwagę zawodnicy, którzy rozegrali minimum 1/3 lub 5 meczy.